Kontakt

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Przejdź do strony polityka prywatności

national emblem

Kontakt

Osoby w dziekanatach wydziałów zajmujące się studiami doktoranckimi:

 

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Inga Grzelak: (42) 635 47 47, inga.grzelak@biol.uni.lodz.pl

 

Wydział Chemii

Agnieszka Łaska-Jesionowska: (42) 635 57 45, agnieszka.laska@chemia.uni.lodz.pl

 

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Aleksandra Sulwińska - Kuraś: (42) 635 53 55, aleksandra.sulwinskakuras@uni.lodz.pl

 

Wydział Filologiczny

Renata Chyła: (42) 665 52 15, renata.chyla@uni.lodz.pl

 

Wydział Filozoficzno-Historyczny

Kamila Starczewska: (42) 635 43 51, kamila.starczewska@uni.lodz.pl

Bożena Pichola: (42) 635 43 51, bozena.pichola@uni.lodz.pl

 

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Justyna Napieraj – Kurzac: (42) 635 56 26, justyna.napierajkurzac@uni.lodz.pl

 

Wydział Matematyki i Informatyki

Monika Tomaszewska: (42) 635 59 45, monika.tomaszewska@wmii.uni.lodz.pl

 

Wydział Nauk Geograficznych

Angelika Bierut - Mordylak: (42) 665 59 12, angelika.bierut@geo.uni.lodz.pl

 

Wydział Nauk o Wychowaniu

Joanna Grzybowska: (42) 665 57 34, joanna.grzybowska@uni.lodz.pl

 

Wydział Prawa i Administracji

Katarzyna Kuszewska: (42) 635 46 20, kkuszewska@wpia.uni.lodz.pl

 

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Iwona Matuszczyk (42) 635 43 75, iwona.matuszyk@uni.lodz.pl

 

Wydział Zarządzania

Małgorzata Krysiak: (42) 635 62 42, malgorzata.krysiak@uni.lodz.pl

 


Administracja Centralna Uniwersytetu Łódzkiego:

 

Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

ul. Lumumby 1

Sprawy doktorantów, którymi zajmuje się ta jednostka:

  • stypendium rektora dla najlepszych doktorantów,
  • stypendium socjalne,
  • stypendium dla osób niepełnosprawnych,
  • zapomogi,
  • akademiki.

Doktoranci z poszczególnych wydziałów kontaktują się z oddelegowanymi do obsługi tych wydziałów osobami, które dostępne są na stronie COS.

 

Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów sekcja: Sprawy Doktorantów
Rektorat UŁ, ul. Narutowicza 68; pokój 217
 

Sprawy doktorantów, którymi zajmuje się ta jednostka:

  • pozostałe sprawy związane ze studiami doktoranckimi w tym stypendium doktoranckie i dotacja projakościowa.

 

Informujemy, że pracownicy COSiD- sprawy doktorantów pełnią dyżury w budynku Rektoratu w każdy wtorek w godzinach od 8:30 do 15:00.
Preferowany jest kontakt mailowy.

Anna Bartczak: anna.bartczak@uni.lodz.pl

Łukasz Kamiński: lukasz.kaminski@uni.lodz.pl

Magdalena Ferlińska, magdalena.ferlinska@uni.lodz.pl

Natalia Ludwiczak natalia.ludwiczak@uni.lodz.pl

 

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów

http://doktoranci.uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Migracja danych
Informację opublikował: Migracja danych
Data wytworzenia: 30.11.2020 | 13:12:00
Data publikacji: 30.11.2020 | 13:12:04
Data ostatniej modyfikacji: 09.06.2021 | 10:49:39

Rejestr zmian

Autor: Migracja danych
Opis: Dodanie

Autor: Natalia Halicka
Opis: Aktualizacja artykułu

Autor: Natalia Halicka
Opis: Aktualizacja artykułu

Autor: Natalia Halicka
Opis: Aktualizacja artykułu

Autor: Natalia Halicka
Opis: Aktualizacja artykułu