STANOWISKO:  adiunkt

Godło narodowe

adiunkt

Utworzono: 10.04.2024, 11:31:18 Zmodyfikowano: 10.04.2024, 11:31:18

Miejsce pracy: Instytut Psychologii Stanowisko: adiunkt Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 10.04.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 15.06.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Instytucja: Uniwersytet Łódzki

Miasto: Łódź

Stanowisko: adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

w Instytucie Psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu

w wymiarze pełnego etatu

Dyscyplina naukowa: Psychologia

Data ogłoszenia: 10.04.2024 r.

Termin składania ofert: 15.06.2024 r.

Link do strony uczelni: www.uni.lodz.pl

Dodatkowe informacje: zgłoszenie na konkurs należy dostarczyć lub przesłać na adres:

Wydział Nauk o Wychowaniu UŁ

ul. Pomorska 46/48, 91-408 Łódź

pok. 7 (tel. kontaktowy 42 665 57 22)

Słowa kluczowe: konkurs na stanowisko adiunkta

Wymagania od kandydatów:

  1. Tytuł magistra psychologii;
  2. Stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych;
  3. Doświadczenie badawcze, udokumentowane publikacjami w recenzowanych czasopismach naukowych krajowych i międzynarodowych;
  4. Doświadczenie związane z udziałem w projektach badawczych lub pracy klinicznej będzie dodatkowym atutem;
  5. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym i wyższym; znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  6. Znajomość zaawansowanej statystyki i obsługa programów statystycznych (SPSS, AMOS, R, itp.
  7. Zobowiązanie się do podjęcia zatrudnienia w Uniwersytecie Łódzkim jako podstawowym miejscu pracy i w pełnym wymiarze czasu pracy;
  8. Biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie ze względu na konieczność prowadzenia zajęć dydaktycznych w tym języku.

Do zgłoszenia konkursowego należy dołączyć:

  1. Podanie o zatrudnienie skierowane do J.M. Rektora Uniwersytetu Łódzkiego;
  2. Kwestionariusz osobowy oraz wymagane oświadczenia https://www.uni.lodz.pl/kariera;
  3. Życiorys;
  4. Odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich;
  5. Odpis dyplomu doktorskiego;
  6. Informacje o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym wraz z wykazem publikacji naukowych;
  7. Zobowiązanie do podjęcia zatrudnienia w Uniwersytecie Łódzkim jako podstawowym miejscu pracy i w pełnym wymiarze czasu pracy;
  8. Informację o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydata do pracy (Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) i a) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz.U.UE.L.2016.119.1)

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 4.07.2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Koszty związane z przybyciem na posiedzenie Wydziałowej Komisji Konkursowej pokrywa zainteresowany.

Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.

Dyscyplina nauki

psychologia

Słowa kluczowe

konkurs na stanowisko adiunkta

Data rozstrzygnięcia konkursu

04.07.2024

Dane kontaktowe

Telefon: 42 665 57 22
Adres e-mail: wnow@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Joanna Wanatowicz
Informację opublikował: Joanna Wanatowicz
Data wytworzenia: 10.04.2024 | 11:31:18
Data publikacji: 10.04.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 10.04.2024 | 11:31:18

Rejestr zmian

Brak wyników