STANOWISKO:  adiunkt

Godło narodowe

adiunkt

Utworzono: 16.04.2024, 13:59:54 Zmodyfikowano: 16.04.2024, 13:59:54

Miejsce pracy: Katedra Zarządzania Stanowisko: adiunkt Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 17.04.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 16.05.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania, Katedra Zarzadzania

Miasto: Łódź

Stanowisko: adiunkt w wymiarze pełnego etatu (stanowisko badawczo-dydaktyczne)

Dyscyplina naukowa: Nauki o zarządzaniu i jakości

Data ogłoszenia: 17.04.2024

Termin składania ofert: 16.05.2024

Link do strony uczelni: www.uni.lodz.pl

Dodatkowe informacje: Zgłoszenie na konkurs należy dostarczyć lub przesłać na adres:

Katedra Zarządzania

Wydział Zarządzania

Uniwersytet Łódzki

ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź

tel.: 42 635 52 34 lub e-mail: kz.wz@uni.lodz.pl

Słowa kluczowe: zarządzanie, rekrutacja na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Wymagania:

Kandydaci powinni spełniać następujące kryteria merytoryczne:

-stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk społecznych (dyplom musi być uznawany w Polsce);

-zainteresowania badawcze z zakresu zarządzania potwierdzone dorobkiem naukowym z tej tematyki – co najmniej 3 publikacje (w postaci monografii, rozdziałów monografii lub artykułów) z ostatnich 3 lat;

  • -doświadczenie związane z projektowaniem i realizacją badań naukowych z obszaru zarządzania – uczestnictwo jako kierownik lub wykonawca w przynajmniej 1 projekcie badawczym w ciągu ostatnich 3 latach;

-co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy dydaktycznej na poziomie akademickim (w języku polskim i angielskim) w zakresie zarządzania;

  • -biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, niezbędna do prowadzenia zajęć dydaktycznych i przygotowywania tekstów naukowych;
  • -bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (w przypadku obcokrajowców).

Dodatkowym atutem będzie:

  • -doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów badawczych;
  • -posiadanie publikacji w języku obcym kongresowym;
  • -uczestnictwo i wystąpienia na konferencjach naukowych;
  • -recenzowanie publikacji w czasopismach naukowych;
  • -praktyczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu.

Osoby przystępujące do konkursu powinny złożyć:

podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora UŁ oraz wymienione poniżej załączniki:

-kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz oświadczenia dostępne na stronie internetowej Uniwersytetu Łódzkiego – w tym oświadczenie, że Uniwersytet Łódzki będzie podstawowym miejscem pracy kandydata (https://www.uni.lodz.pl/kariera),

-CV, a w nim wykaz dotychczasowych osiągnięć naukowych (publikacji, projektów badawczych itp.),

-kopię dyplomu doktorskiego lub zaświadczenie o nadaniu stopnia doktora,

-dokumenty potwierdzające ukończone szkolenia, staże, posiadane certyfikaty (także językowe),

-oświadczenie dotyczące stopnia znajomości języka angielskiego (w przypadku braku certyfikatu),

  • -informację dotyczącą stopnia znajomości języka polskiego (w przypadku obcokrajowców),

-klauzulę RODO dostępną na stronie internetowej Uniwersytetu Łódzkiego (https://www.uni.lodz.pl/kariera).

Zastrzegamy sobie prawo prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.

Wygranie konkursu nie gwarantuje zatrudnienia w Uniwersytecie Łódzkim.

Uniwersytet Łódzki nie zapewnia zwrotu kosztów przejazdu i zakwaterowania.

Termin rozstrzygnięcia konkursu – 1.07.2024

Dyscyplina nauki

nauki o zarządzaniu i jakości

Słowa kluczowe

konkurs na stanowisko adiunkta

Data rozstrzygnięcia konkursu

01.07.2024

Dane kontaktowe

Telefon: 42 635 52 34
Adres e-mail: kz.wz@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Małgorzata Błędowska
Informację opublikował: Małgorzata Błędowska
Data wytworzenia: 16.04.2024 | 13:59:54
Data publikacji: 17.04.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 16.04.2024 | 13:59:54

Rejestr zmian

Brak wyników