STANOWISKO:  adiunkt posiadający stopień naukowy doktora

Godło narodowe

adiunkt posiadający stopień naukowy doktora

Utworzono: 26.01.2023, 08:38:03 Zmodyfikowano: 26.01.2023, 08:38:03

Miejsce pracy: Katedra Chemii Organicznej Stanowisko: adiunkt posiadający stopień naukowy doktora Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 26.01.2023 od godziny 00:00 Termin składania CV: 26.02.2023 do godziny 23:59

Opis stanowiska

FORMULARZ DLA OGŁOSZENIODAWCÓW

Instytucja:Uniwersytet Łódzki, Wydział Chemii

Miasto:Łódź

Stanowisko:adiunkt na Wydziale Chemii UŁ

w Katedrze Chemii Organicznej

w wymiarze pełnego etatu

Dyscyplina naukowa:nauki chemiczne

Data ogłoszenia: 26.01.2023 r.

Termin składania ofert:26.02.2023 r.

Link do strony uczelni:www.uni.lodz.pl

Dodatkowe informacje:zgłoszenie na konkurs należy przesłać na adres e-mail: kchemorg@chemia.uni.lodz.pl

lub pocztą tradycyjną na adres:

Katedra Chemii Organicznej

91-403 Łódź, ul. Tamka 12

telefon kontaktowy: (+48 42) 635 57 50, (+48 42) 6655333

Słowa kluczowe:synteza organiczna, metody spektroskopowe

Opis:

Kandydat/kandydatka na ww. stanowisko powinien/powinna spełniać wymogi art. 113, art. 116 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2022 r. poz. 574wrazze zm.)

Wymagania

-Stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauk chemicznych (specjalność chemia organiczna lub metaloorganiczna).

-Maksimum 8 lat po uzyskaniu stopnia naukowego doktora w dyscyplinie nauk chemicznych.

-Mile widziany staż podoktorski (postdoc).

-Udokumentowana publikacjami (publikacje proszę załączyć do dokumentacji) znajomość syntezy organicznej w aspekcie planowania i przeprowadzania reakcji organicznych w skali laboratoryjnej.

-Praktyczna znajomość spektroskopowych metod badawczych stosowanych w chemii organicznej (NMR, IR, MS, UV/Vis).

-Udokumentowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2.

-Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (w przypadku obcokrajowców).

-Doświadczenie w pracy dydaktycznej.

-Biegła znajomość obsługi komputera (programy pakietu MS Office) oraz programów specjalistycznych (ChemDraw, TopSpin).

-Umiejętność pracy w zespole.

-Kreatywność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność.

Osoby przystępujące do konkursu powinny złożyć podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora UŁ, wraz z wymienionymi poniżej załącznikami:

-oświadczenie, że Kandydat spełnia wymogi art. 113 ustawy,

-oświadczenie, że Uniwersytet Łódzki będzie Jego podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ww. ustawy,

-oświadczenie o nepotyzmie (dostępne na stronie internetowej Uniwersytetu Łódzkiego https://www.uni.lodz.pl/kariera),

-kwestionariusz osobowy,

-CV,

-kopię dyplomu ukończenia studiów wyższych i uzyskania stopnia naukowego doktora,

-wykaz dotychczasowego dorobku w pracy badawczej,

-dokumenty potwierdzające posiadane certyfikaty (w tym językowe), w przypadku braku certyfikatów oświadczenie dotyczące stopnia znajomości języków obcych (podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany),

-informację dotyczącą stopnia znajomości języka polskiego (w przypadku obcokrajowców),

-dwa listy polecające poświadczające kwalifikacje kandydata,

-klauzulę RODO dostępną na stronie internetowej Uniwersytetu Łódzkiego https://www.uni.lodz.pl/kariera

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 06.03.2023

Dyscyplina nauki

nauki chemiczne

Słowa kluczowe

synteza organiczna, metody spektroskopowe

Data rozstrzygnięcia konkursu

06.03.2023

Dane kontaktowe

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Aneta Antczak
Informację opublikował: Aneta Antczak
Data wytworzenia: 26.01.2023 | 08:38:03
Data publikacji: 26.01.2023 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 26.01.2023 | 08:38:03

Rejestr zmian

Brak wyników