STANOWISKO:  młodszy specjalista

Godło narodowe

młodszy specjalista

Utworzono: 10.04.2024, 00:00:00 Zmodyfikowano: 11.04.2024, 08:28:14

Miejsce pracy: Centrum Informatyki Stanowisko: młodszy specjalista Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 10.04.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 30.06.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Udzielanie wsparcia technicznego i rozwiązywanie problemów użytkowników związanych z systemem kadrowo-płacowym.
  • Analiza zgłoszeń i świadczenie profesjonalnej pomocy, dbając o wysoki poziom obsługi klienta.
  • Dokładne dokumentowanie zgłoszeń oraz podejmowanych działań w systemie zarządzania zgłoszeniami.
  • Współpraca z innymi działami w celu skutecznego rozwiązywania problemów klientów.
  • Udzielanie porad i szkoleń użytkownikom w zakresie funkcjonalności systemu kadrowo-płacowego.

Co możemy zaoferować:

  • Umowę o pracę na renomowanej Uczelni.
  • Bogaty pakiet socjalny UŁ.
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.
  • Naukę systemów IT wykorzystywanych na UŁ.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń w sektorze IT.
  • Stałe godziny pracy od pn. do pt.

Profil kandydata

Oferta pracy na stanowisko administracyjne

Jednostka: Centrum Informatyki

Stanowisko: pracownik administracyjny - młodszy specjalista

pracownik zespołu Helpdesk do obsługi systemu kadrowo-płacowego w Centrum Informatyki

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych lub podobnych systemów informatycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem personelem i płacami będzie mile widziana.
  • Doskonała komunikacja werbalna i pisemna w języku polskim.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Zdolność pracy w zespole oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Otwartość na ciągłe doskonalenie się i rozwój zawodowy.
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego oraz szybkość nauki obsługi nowych systemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z trudnym klientem.

Dane kontaktowe

Osoba koordynująca: Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez system aplikacyjny (na dole oferty przycisk Aplikuj) w terminie do 30.06.2024r.Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.
Adres e-mail: ci@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Joanna Matyszewska
Informację opublikował: Joanna Matyszewska
Data wytworzenia: 10.04.2024 | 00:00:00
Data publikacji: 10.04.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 11.04.2024 | 08:28:14

Rejestr zmian

Brak wyników