STANOWISKO:  pracownik administracyjny

Godło narodowe

pracownik administracyjny

Utworzono: 22.04.2024, 09:00:21 Zmodyfikowano: 22.04.2024, 09:00:21

Miejsce pracy: Dział Administracyjny Stanowisko: pracownik administracyjny Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 23.04.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 26.04.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Zakres zadań:

- obsługa administracyjna wskazanych jednostek organizacyjnych Wydziału, w tym przede wszystkim:

- prowadzenie spraw finansowo-księgowych (m. in. prowadzenie ewidencji wydatków, tworzenie i rozliczanie dokumentów finansowych, umów, delegacji itd., obsługa i rozliczenia projektów naukowych);

- przygotowywanie planów zamówień publicznych oraz realizacja zamówień;

- archiwizacja dokumentacji prowadzonych spraw;

- obsługa spraw organizacyjnych;

- przygotowywanie sprawozdań i raportów w zakresie dostępnych danych;

- współpraca z Władzami Wydziału, Kierownikami i pracownikami jednostek Wydziału, Administracji UŁ oraz osobami spoza UŁ w ramach realizowanych zadań;

- inne obowiązki zlecone przez przełożonych.

Profil kandydata

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni

dwóch pracowników administracyjnych

w pełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania

Oczekiwane umiejętności:

- wykształcenie wyższe;

- dobra obsługa komputera (znajomość pakietu MS: Word, Excel, Power Point) i urządzeń biurowych;

- znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikacyjnym;

- umiejętność pracy w zespole;

- wysoka kultura osobista, umiejętność komunikacji,

- punktualność, dokładność, sumienność, terminowość;

- dobra organizacja pracy;

- wielozadaniowość;

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Dodatkowo mile widziane:

- doświadczenie w pracy administracyjnej;

- umiejętność prowadzenia rozliczeń finansowo-księgowych;

- znajomość obsługi/rozliczania projektów badawczych.

Co oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- przyjazną atmosferę pracy w zespole ludzi z pasją, przyjaznych i profesjonalnych;

- atrakcyjny i szeroki pakiet socjalny.

Data rozstrzygnięcia konkursu

30.04.2024

Dane kontaktowe

Osoba koordynująca: Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny należy dostarczyć elektronicznie na adres:aneta.domanska@biol.uni.lodz.pl(temat: Dział Administracyjny-konkurs-II-2024)do dnia 26 kwietnia 2024 roku.W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail.Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi kandydatami.Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone będzie okresem próbnym.

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Katarzyna Gąsiorowska
Informację opublikował: Katarzyna Gąsiorowska
Data wytworzenia: 22.04.2024 | 09:00:21
Data publikacji: 23.04.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 22.04.2024 | 09:00:21

Rejestr zmian

Brak wyników