STANOWISKO:  pracownik administracyjny

Godło narodowe

pracownik administracyjny

Utworzono: 02.02.2023, 00:00:00 Zmodyfikowano: 02.02.2023, 07:45:40

Miejsce pracy: Dział Spraw Pracowniczych Stanowisko: pracownik administracyjny Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 02.02.2023 od godziny 00:00 Termin składania CV: 08.02.2023 do godziny 23:59

Opis stanowiska

• załatwianie spraw związanych z przebiegiem zatrudnienia pracowników (nauczycieli akademickich oraz pracowników niebędących nauczycielami) – zatrudnianie, awansowanie oraz rozwiązywanie stosunku pracy

• prowadzenie akt osobowych pracowników

• obsługa systemu kadrowo-płacowego

• ewidencja urlopów i innych nieobecności pracowników

• wydawanie zaświadczeń, legitymacji służbowych i innych dokumentów

• sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień kadrowych

• prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym pracowników

• przygotowanie dokumentów do archiwizacji

Profil kandydata

UNIWERSYTET ŁÓDZKI zatrudni pracownika administracyjnego w Dziale Spraw Pracowniczych

Wymagania

• wykształcenie wyższe (mile widziane prawo, administracja)

• znajomość Kodeksu Pracy

• praktyczna znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

• mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kadr uczelni wyższej lub jednostkach zatrudniających nauczycieli akademickich

• umiejętność pracy w zespole

• odpowiedzialność, sumienność, dokładność

• dobra organizacja pracy

• umiejętność pracy pod presją czasu

Dane kontaktowe

Osoba koordynująca: Zgłoszenia (CV + list motywacyjny) prosimy nadsyłać do dnia 08.02.2023 r. na adres mailowy: malgorzata.wroblewska@uni.lodz.pl, telefon: (42) 635-40-13 z tytułem wiadomości „Rekrutacja – Dział Spraw Pracowniczych”
Telefon: 42 635 40 13

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Anna Dobrowolska
Informację opublikował: Anna Dobrowolska
Data wytworzenia: 02.02.2023 | 00:00:00
Data publikacji: 02.02.2023 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 02.02.2023 | 07:45:40

Rejestr zmian

Brak wyników