STANOWISKO:  specjalista ds.współpracy zespołów naukowo-badawczych i przedsiębiorstw - Broker innowacji

Godło narodowe

specjalista ds.współpracy zespołów naukowo-badawczych
i przedsiębiorstw - Broker innowacji

Utworzono: 15.04.2024, 00:00:00 Zmodyfikowano: 15.04.2024, 12:07:11

Miejsce pracy: Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego Stanowisko: specjalista ds.współpracy zespołów naukowo-badawczych i przedsiębiorstw - Broker innowacji Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 15.04.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 15.05.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

1.Aktywna współpraca z naukowcami w zakresie możliwości wdrożenia wyników badań naukowych

2.Analiza rozwiązań technologicznych i zgłoszeń patentowych.

3.Ocena poziomu rozwoju technologii i analiza rynku oraz wybór strategii komercjalizacji dla innowacyjnych rozwiązań

4.Poszukiwanie partnerów biznesowych

5.Tworzenie wkładów do projektów i wniosków w konkursach krajowych i międzynarodowych

6.Współtworzenie bazy partnerów, technologii i usług

7.Prowadzenie spotkań biznesowych i negocjacji w j. polskim i angielskim

8.Konstruowanie umów z partnerami w oparciu o współpracę z zespołami naukowymi

9.Organizacja spotkań i szkoleń z zakresu innowacji oraz wdrożeń

10. Umiejętność pozyskiwania środków finansowych

11.Monitorowanie postępów w realizacji projektów komercjalizacyjnych oraz raportowanie

Co oferujemy:

1. Pracę w renomowanej Uczelni Publicznej

2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

3. Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

4. Samodzielność w działaniu we współpracy z całym Zespołem CTT UŁ

5. Pakiet benefitów socjalnych

6. Miłą atmosferę w miejscu prac

Profil kandydata

Zespół Centrum Transferu Technologii UŁ zaprasza do aplikowania na stanowisko:

Broker Innowacji - Specjalista ds. współpracy zespołów naukowo-badawczych i przedsiębiorstw

Informacje:

Miejsce pracy: Centrum Transferu Technologii UŁ

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Termin składania: 15.05.2024

Wymagania

Wymagania/profil kandydata:

1.Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych oraz negocjacji w j. polskim i angielskim

2.Wykształcenie wyższe

3.Nieszablonowość w rozwiązywaniu problemów;

4.Umiejętność planowania, myślenia strategicznego i analitycznego

5.Doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych oraz tworzeniu i realizowaniu projektów

6.Umiejętność pracy w Zespole oraz

7.Wiedza w zakresie rynku innowacji oraz ochrony własności intelektualnej i komercjalizacji

8.Doświadczenie: min. 2-letni staż pracy;

9.Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji

10.Doświadczenie w obszarze transferu technologii i komercjalizacji wyników badań – mile widziane

11.Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie minimum B2

12.Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook) ora otwartość na ciągłe aktualizowanie wiedzy;

13.Prawo Jazdy Kat. B

Dane kontaktowe

Osoba koordynująca: Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailową: ewa.nocun@uni.lodz.pl w terminie do 15.05.2024Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym. Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 68 90-138 Łódź, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”.
Adres e-mail: ewa.nocun@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Joanna Matyszewska
Informację opublikował: Joanna Matyszewska
Data wytworzenia: 15.04.2024 | 00:00:00
Data publikacji: 15.04.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 15.04.2024 | 12:07:11

Rejestr zmian

Brak wyników