STANOWISKO:  wykładowca

Godło narodowe

wykładowca

Utworzono: 05.04.2024, 10:01:34 Zmodyfikowano: 05.04.2024, 10:01:34

Miejsce pracy: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Stanowisko: wykładowca Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 05.04.2024 od godziny 00:00 Termin składania CV: 05.05.2024 do godziny 23:59

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar etatu: Pełny etat

Data ogłoszenia: 05.04.2024 r.

Termin składania CV: 05.05.2024 r.

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ

zatrudni

wykładowcę do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego dla studentów UŁ

MIASTO: Łódź

STANOWISKO: wykładowca

WYMIAR GODZINOWY: pełen etat

LINK DO STRONY UCZELNI: www.uni.lodz.pl

DODATKOWE INFORMACJE: zgłoszenie na konkurs należy dostarczyć elektronicznie na adres: studiumwfis@uni.lodz.pl

SŁOWA KLUCZOWE: konkurs na stanowisko wykładowcy, wychowanie fizyczne

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

Kandydat będzie miał możliwość prowadzenia zajęć wychowania fizycznego, w tym ćwiczeń muzyczno-ruchowych, dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego na obiektach sportowych UŁ. Kandydat powinien wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie dyscyplin sportowych, w tym szczególnie gimnastyki oraz posiadać uprawnienia instruktora sportu w takich dziedzinach jak: aerobik, taniec lub fitness. Oczekuje się, że kandydat wykaże się komunikatywną znajomością języka angielskiego w celu prowadzenia zajęć ze studentami anglojęzycznymi.

Wymagania:

-stopień magistra uzyskany na kierunku pedagogicznym w zakresie wychowania fizycznego lub stopień naukowy w zakresie nauk o kulturze fizycznej, uzyskany w Polsce0

-uprawnienia instruktora sportu w takich dziedzinach jak: aerobik, taniec towarzyski, taniec nowoczesny lub fitness

-udokumentowaną znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki Kandydata:

  1. w zakresie pracy dydaktycznej obowiązki kandydata obejmują prowadzenie zajęć z wychowania fizycznego, w tym ćwiczeń muzyczno-ruchowych,
  2. w zakresie pracy organizacyjnej - aktywne włączanie się w działania organizacyjne na rzecz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ.

Osoby przystępujące do konkursu powinny złożyć podanie o zatrudnienie skierowane do J.M. Rektora UŁ, wraz z wymienionymi poniżej załącznikami:

-kwestionariusz osobowy dostępny na stronie www.uni.lodz.pl/kariera;

-życiorys, a w nim wykaz dotychczasowych osiągnięć,

-kopię dyplomu magistra

-oświadczenie, że Uniwersytet Łódzki będzie podstawowym miejscem pracy dostępne na stronie https://www.uni.lodz.pl/kariera.

-klauzulę RODO dostępną na stronie internetowej Uniwersytetu Łódzkiego https://www.uni.lodz.pl/kariera.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: w terminie 30 dni od daty końcowej składania ofert

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.

Wygranie konkursu nie gwarantuje zatrudnienia w Uniwersytecie Łódzkim.

Dyscyplina nauki

nauki o kulturze fizycznej

Słowa kluczowe

wychowanie fizyczne

Data rozstrzygnięcia konkursu

23.05.2024

Dane kontaktowe

Osoba koordynująca: zgłoszenie na konkurs należy dostarczyć elektronicznie na adres: studiumwfis@uni.lodz.pl
Telefon: 42 665 51 89

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Aleksandra Kocik
Informację opublikował: Aleksandra Kocik
Data wytworzenia: 05.04.2024 | 10:01:34
Data publikacji: 05.04.2024 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 05.04.2024 | 10:01:34

Rejestr zmian

Brak wyników